...:::Dogg life- poczuj zew przygody!:::... Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Zielona łąka
Autor Wiadomość
Indie
niezależna!

Wygląd: Wysoka, długowłosa suczka koloru blue marle. Jest chuda i elegancka.
Rasa psa: Owczarek australijski
Charakter: w Budowie
Ciąża: Nie
Cieczka: 12-18
Wysłany: 2011-01-06, 13:09   

Westchnęła.
- Z południa. Z Włoch. - powiedziała. Machnęła ogonem.
- Moja historia wcale nie jest tragiczna tak jak większości psów. Jako młoda suczka zapragnęłam przygód, więc odeszłam - powiedziała. Indie pochodziła z słonecznych Włoch. Tak brakuje jej rodzinnego miasta, Wenecji, ale da się przeżyć. Tu też jest ciekawie

Proszę kliknij codziennie choć raz.

HP: 100 Doświadczenie: 15 Siła: 5

Nelly 
Rekrut

Wygląd: Nelly jest średniej wielkości suczką o brązowych oczach. Jej futro jest krótkie i umaszczenia biało-brązowego.
Rasa psa: Springer Spaniel Angielski
Charakter: Jest typem samotnika.Czasami jest miła, dobra i pomocna, a czasami zła i wredna. Uwielbia szaleć. Gdy niebezpieczeństwo zagraża jej przyjaciołom jest gotowa stanąć do walki. Pełna radości życia. Gdy poznasz ją lepiej zobaczysz co jej w duszy gra.
Znaki szczególne: Duże brązowe oczy
Rodzice: Amber i Blue
Cieczka: 6-12
Wysłany: 2011-01-06, 14:32   

Puściła patyk i spojrzała na suczkę. - Witaj. Jestem Nelly. - powiedziała i uśmiechnęła się. Usiadła i zlustrowała wzrokiem Indie. - Ja pochodzę z Angli. Zostałam wychowana na psa myśliwskiego, ale nie lubiłam tego robić i mnie sprzedali do małego miasteczka we Włoszech, ale uciekłam. - powiedziała. Owinęła łapy ogonem.
Ostatnio zmieniony przez Nelly 2011-01-06, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
  HP: 100 Doświadczenie: 15 Siła: 5 Sz: 5 Zr: 4 Zm: 3

Kobe 
Były żołnież.

Wygląd: Zwyczajny wygląd zwyczajnego Owczarka Niemieckiego,silny,duży masywny pies.
Rasa psa: Owczarek Niemiecki.
Charakter: Kobe z pozoru to zimny z charakteru spokojny i tajemniczy pies,ale jest też mroczny i sadystyczny.Były żołnież Amerykański,pewne wydarzenia w jego wojskowym życiu zrobiły z niego Owczarka bez sumienia.Te zdarzenia to była śmierć jego właściciela,też Amerykańskiego żołnieża.A tutaj?Znalazł sie z...zwyczajnego przypadku.
Znaki szczególne: Miodowe Oczy.
Rodzice: Kora i Shan
Ciąża: Nie dotyczy
Cieczka: nie dotyczy
Wysłany: 2011-01-06, 17:07   

-Pies myśliwski?Tak,już widzę Nelly ścigającą jakiegoś zbłąkanego lisa chcącego zjeść kury gospodarza.-Parsknął śmiechem.
-Zgaduję że wysłali cie kurierem do Rzymu.

Indie
niezależna!

Wygląd: Wysoka, długowłosa suczka koloru blue marle. Jest chuda i elegancka.
Rasa psa: Owczarek australijski
Charakter: w Budowie
Wysłany: 2011-01-11, 17:52   

Indie znudziło się siedzenie w jednym miejscu. Wstała i powoli acz z gracją zaczęła podążać przed siebie. Chciała zwiedzić jak najwięcej krainy. Gdzie teraz trafi? Nie wiadomo.

[z~t]

l Przepraszam, że tak krótko -_-' l

Proszę kliknij codziennie choć raz.

HP: 100 Doświadczenie: 15 Siła: 5

Nelly 
Rekrut

Wygląd: Nelly jest średniej wielkości suczką o brązowych oczach. Jej futro jest krótkie i umaszczenia biało-brązowego.
Rasa psa: Springer Spaniel Angielski
Charakter: Jest typem samotnika.Czasami jest miła, dobra i pomocna, a czasami zła i wredna. Uwielbia szaleć. Gdy niebezpieczeństwo zagraża jej przyjaciołom jest gotowa stanąć do walki. Pełna radości życia. Gdy poznasz ją lepiej zobaczysz co jej w duszy gra.
Znaki szczególne: Duże brązowe oczy
Rodzice: Amber i Blue
Cieczka: 6-12
Wysłany: 2011-01-23, 15:16   

Zaśmiała się. Obejrzała się za odchodzącą Indie. Ona również miała zamiar gdzieś iść. Może pójdzie kogoś odwiedzić? Sama nie wie. - Żegnaj Kobe. - pożegnała się i wstała. Ruszyła w stronę terenów SCS. Znikła za drzewami.

[z~t]
  HP: 100 Doświadczenie: 15 Siła: 5 Sz: 5 Zr: 4 Zm: 3

Erehtyä 

Rasa psa: dog niemiecki
Charakter: Jest niezwykle ostrożna, nie ufa pierwszej napotkanej osobie. Mimo to, czasami szuka czyjegoś towarzystwa. Zazwyczaj jest neutralnie nastawiona do wszystkich, nie ocenia nikogo, zanim go nie pozna. Wygląda na nieśmiałą, lecz w rzeczywistości po prostu nie lubi dużo gadać, choć czasem jej się zdarza.
Wysłany: 2011-03-20, 21:34   

A i ona postanowiła się wynieść z tego miejsca. A że nie pozostawało jej już nic ciekawego do roboty po prostu wstała z ziemi i odeszła.

zt

Odpowiedz do tematu