...:::Dogg life- poczuj zew przygody!:::... Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Wybory Alfy szk - zgłoszenia
Autor Wiadomość
Bystra 
Pies Alfa
Niebotycznie!

Wygląd: Wysoka, szczupła suczka. Ma długą, gładką, lśniącą, czekoladowej sierść i głębokie błękitne oczy.
Rasa psa: Flat Coated Retriever Wątrobiany
Charakter: Pełna energii i zapału, żywiołowa i pomysłowa. Uwielbia towarzystwo, jest uprzejma i przyjazna. Cieszy się życiem i służy pomocą. Jej wesołość i optymizm jest zaraźliwy. Niestety, ma jedną wadę... szybko się denerwuje. Próbuje to opanowywać.
Znaki szczególne: Niezwykłe głębokie błękitne oczy
Rodzice: Sopel i Jessica (Jessi)
Ciąża: Nie
Cieczka: 1-6
Wysłany: 2010-11-19, 19:06   Wybory Alfy szk - zgłoszenia

Nie chciałam pisać takiego postu, ale niestety muszę. Artemida odeszła.... Będę za nią tęsknić, ale musimy teraz poradzić sobie bez niej. Po pierwsze, potrzebny nam jest nowy Alfa. Tutaj przez najbliższy tydzieć odbywać się będą zgłoszenia. Zgłosić może się każdy, kto należy do stada szk.
Alfa powinien:
●Być aktywny, pisać ciekawe posty.
●przestrzegać regulaminu
● umieć rozwiązywać problemy
● być pomysłowy
● należeć do tego stada
Macie również prawo zgłosić, jaki jest wasz typ na to stanowisko.

Oto wzór formularzu zgłoszenia:
Kod:
[b]Konto:[/b]
[b]Dlaczego chcesz zostać Alfą?[/b]:
[b]Co wniósłbyś nowego do stada?[/b]:
[b]Czy mógłbyś prowadzić szkolenia w swym stadzie?[/b]
[b]Jak często wchodzisz na DL?[/b]:

Akceptujemy zgłoszenia, w których wszystkie odpowiedzi na pytania są uzupełnione.
Kandydatów potrzebujemy 3, maks. 4. Później odbędzie się demokratyczne głosowanie, w którym kandydat o największej liczbie postów zostanie przywódcą SZK.
Na zgłoszenia czekamy tydzień.
Zgłoszenia otwarte.

''Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..''
  HP: 100 Doświadczenie: 15 Siła: 5 Sz: 7 Zr: 10 Zm: 5

Valentine 
Rekrut
~Apokalipsa~

Wygląd: Bardzo wysoka przedstawicielka swej rasy. Błękitna sierść i czysty lazur na oczach wyróżniają ją z od innych, nie zapominając o wzroście. Jest wyżłem weimarskim długowłosym, więc jej sierść jest nieco dłuższa. Ma nadmiernie długie kły, przez co wystają jej z pyska. Jest również posiadaczką niezwykle ostrych pazurów.
Rasa psa: Wyżeł Weimarski
Charakter: Uważają ją za wredną, chamską i bezuczuciową sukę. Sarkastyczny uśmiech i wkurzające docinki, są jej cechą rozpoznawczą, lecz jednak ma zdolności dyplomatyczne i rozwiniętą charyzmę, więc czasem umie zachować się kulturalnie. Opanowana, potrafiąca nad sobą zapanować, mistrzyni ciętej riposty.
Znaki szczególne: Cała jej osoba jest znakiem szczególnym.
Ciąża: Nie
Cieczka: 12-18
Wysłany: 2010-11-19, 19:26   

Konto: Valentine
Dlaczego chcesz zostać Alfą?: Ponieważ nie tyle co mam doświadczenie na takiej randze i wiem na czym polegają jej obowiązki, ale również dlatego, że SZK potrzebuje zdecydowanego Alphy, który poświęca dużo swego wolnego czasu dla forum. Swoją kandydaturą oferuję również opanowanego i zdecydowanego przywódcę. Jej jak na wyborach na prezydenta! XD Jestem na wielu forach i na wielu również byłam, dzięki czemu nauczyłam się pisać rozbudowane posty. Oprócz tego, jak zauważyłam jako jedyna z tego stada wchodzę tu codziennie ;o
Co wniósłbyś nowego do stada?: Wnieść? Cóż, przywitania, hymny itd, według mnie, nie są przydatne, dlatego wprowadziłabym jako Alpha polowania stadne, jakieś misje wyłącznie dla sfory, w których zdobywałoby się dodatkowe doświadczenie, zebrania dotyczące szczegółowych danych na temat sfory, oraz temat pomysłów i propozycji w sforze, w którym każdy mógłby wyrażać swoje pomysły, aby ulepszyć sforę.
Czy mógłbyś prowadzić szkolenia w swym stadzie? Oczywiście. Mimo iż to żmudna praca, jest to obowiązek każdego Alphy.
Jak często wchodzisz na DL?: Jestem tutaj dosłownie codziennie od pory zarejestrowania się. Spędzam tutaj po kilka godzin dziennie, z czego wynika, że jestem niemal zawsze jak mnie potrzebują ;3

Śpij, najdroższa, zaśnij bez lęku.
Zmruż psie ślepia tak pełne wdzięku,
Daj nocy duszę, ja serce wezmę.
Nasze serca związane są miłości węzłem.
  HP: 95 Doświadczenie: 40 Siła: 20 Sz: 5 Zr: 3 Zm: 4

Odpowiedz do tematu