...:::Dogg life- poczuj zew przygody!:::... Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
U podnóża skały
Autor Wiadomość
Bystra 
Pies Alfa
Niebotycznie!

Wygląd: Wysoka, szczupła suczka. Ma długą, gładką, lśniącą, czekoladowej sierść i głębokie błękitne oczy.
Rasa psa: Flat Coated Retriever Wątrobiany
Charakter: Pełna energii i zapału, żywiołowa i pomysłowa. Uwielbia towarzystwo, jest uprzejma i przyjazna. Cieszy się życiem i służy pomocą. Jej wesołość i optymizm jest zaraźliwy. Niestety, ma jedną wadę... szybko się denerwuje. Próbuje to opanowywać.
Znaki szczególne: Niezwykłe głębokie błękitne oczy
Rodzice: Sopel i Jessica (Jessi)
Ciąża: Nie
Cieczka: 1-6
Wysłany: 2011-01-02, 13:25   

- Nie dokładnie miałam to na myśli. Nie wszystkie stada, tylko na przykład swd i scs. Mają podobne charaktery. Ale to chyba jednak nie najlepszy pomysł, musimy sobie poradzić inaczej - Westchnęła. Nie widziała żadnego rozwiązania i chciała zaproponować cokolwiek. Dlaczego to ona musi się wszystkim zajmować?
- Nie mogę uwierzyć, że Jack tak zrobił. Nawet nas nie poinformował, po prostu sobie poszedł i zostawił stado na pastwę losu? Nie, Jack by się tak nie zachował. Mogło mu się coś przytrafić. Ale co my teraz zrobimy, nie wiem - Przyznała.

''Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..''
  HP: 100 Doświadczenie: 15 Siła: 5 Sz: 7 Zr: 10 Zm: 5

Chanell 
Posłaniec Wiatru
Bu!

Wygląd: Zwyczajny wygląd rasowego Border Collie jedyne co różni Chanell od innych Borderów jest znamie w środku prawego ucha.
Rasa psa: Border Collie
Charakter: Optymistyczna, miła, wrażliwa,wszytko bierze na kompletnym luzie,żartuje nawet wtedy kiedy sytuacja jest poważna-co nie jest jej najlepszą cechą, odważna. Ma bardzo silną wolę. Uwielbia dokuczać innych.
Znaki szczególne: Zawsze wesołe,wypełnione optymiznem oczy.Blizna w prawym uchu
Rodzice: Sara i Tom
Cieczka: 6-12
Wysłany: 2011-01-03, 17:39   

Obserwowała całe zajście w milczeniu,i psów nabywało i nabywało,ale ten temat zostawi sobie na później.Nieznała osobiście Jacka ale coś tam o nim słyszała,ale nie wiele.O Artemidzie ledwo co słyszała...tyle że była alphą SZK i odeszła.Była "ciemna" w temacie o którym właśnie teraz rozmawiali.Więc poporstu Chanell wstała,odsunęła sie delikatnie od Troy'a aby móc sie wytrzepać.I tak zrobiła,najpierw sie rozciągnęła a później dopiero wytrzepała futro.Ziewając przeciągle spojrzała na Troya i powiedziała:
-Ja tam będe sie już zbierać,mam zamiar iść na zieloną łąke...-Uśmiechnęła sie nieznacznie a po krótkiej chwili dodała:
-Tam raczej pobęde przez dłuższy czas,jest tutaj za tłoczno.Do zobaczenia,Troy-Postała mu delikatny uśmiech,obróciła sie i wolnym krokiem odeszła w strone Zielonej Łąki.

z tematu.

HP: 100 Doświadczenie: 15 Siła: 5 Sz: 10 Zr: 4 Zm: 4

Lisa 
Łowca
Lisim swędem

Wygląd: Kremowo - złota młoda suczka średniej wielkości. Ma lekko pofalowaną, miękką sierść, ogon długi i puszysty. Uszy na końcówkach ciemniejsze, oczy ciemno brązowe. Podobno ma coś z jamnika, ale nie chce o tym słyszeć, nie lubi tej rasy.
Rasa psa: Kundelek
Charakter: Pochmurna, rzadko się uśmiecha, czasem nawet sarkastyczna. Nie lubi gdy ktoś wypomina jej błędy. Dla swojego stada stara się być w miarę miła, ale nie zawsze jej to wychodzi.
Znaki szczególne: Charakterystyczne uszy ciemniejsze na końcowkach
Rodzice: Rudy ojciec, rudy dziadek... Stella i Fart
Cieczka: 6-12
Wysłany: 2011-01-03, 23:10   

-A ty co, Troy!? - wybuchła nieoczekiwanie - Powiesz nie zgadzam się i sprawa zamknięta? Przez twoją małą, głupią kłótnię mamy konać z głodu!? I tak wszystkich nie zadowolimy, a musimy jakoś przeżyć! - Wzięła głęboki oddech, zanim zaczęła mówić dalej - Stada mają teraz po 4, 5 członków. Jeśli je połączymy, wszystkie tereny, szk, scs i swd będą nasze. Jeden sobie może mieszkać na jednym końcu drugi na drugim końcu krainy. Po prostu będziemy się wspierać w potrzebie i dzielić jedzeniem, co nie znaczy, że mamy się wszyscy zaprzyjaźnić. Po zimie, kiedy będzie łatwiej, znowu możemy podzielić psy na stada. Dla mnie połączenie ich to jedyne sensowne wyjście - Zakończyła. Przez cały dialog ani razu się nie zawahała, była pewna i stanowcza. Można przecież wyrazić swoje zdanie.

Reisa 
Rekrut
Krawy zabójca

Wygląd: Czarna jak smoła wilczyca z czerwonymi oczami. Jej bok przeszywa czerwone znamię.
Rasa psa: Doberman
Charakter: Zła i wredna tylko dla nielicznych miła.
Znaki szczególne: czerwone znamię na boku
Rodzice: Error
Cieczka: 12-18
Wysłany: 2011-01-04, 20:38   

- Zgadzam się z tą tutaj.
Powiedziałam pokazując nosem na Lisę.
- Tak czy siak tylko na okres zimy. Potem już możemy się rozdzielić, ale znam rozwiązanie co do stad. Są wilki. Wilki mogłyby nam pomóc. Są lepiej przystosowane do zimy i przyznamy też, że lepiej do polowania. To by nam pomogło. Muszą być jacyś chętni do Alfy a jak nie to może po prostu któryś z wilków nim zostanie? W stadzie cichych szeptów też tak można by było zorbić

http://oi54.tinypic.com/2hhng2v.jpg i mojego avcia co mam!
  HP: 100 Doświadczenie: 15 Siła: 5 Sz: 4 Zr: 4 Zm: 4

Troy 
Szpieg
Czerwone Róże

Wygląd: Troy nie jest duży. Jest średniej wielkości szczeniakiem. Jest prawie jednolicie czekoladowy. Tylko na piersi ma małą, białą plamkę, przypominającą sporą białą muchę. Na szyi ma cienką, niebieską, trzymającą się na kilku pasmach obrożę. Niedługo się jej pozbędzie. Również nosek ma czekoladowy, wydaje się on zlewać z sierścią na jego pysku. Oczy ma jasnozielone. Wesołe i inteligentne
Rasa psa: Czekoladowa mieszanka Wedla ze spanielem ;)
Charakter: Troy jest intelektualistą. Uwielbia wymyślać różne historie. Jest również idealistą, uparcie dąży do wyznaczonych celów. Troy kocha towarzystwo, ale nie lubi rozmów. (nikt nie powiedział, że to się wyklucza ;P) Ma w sobie coś takiego, że jak zobaczy jakieś stworzenie ( w tym wypadku psa), wymyśla historię na temat jego pochodzenia, imienia rodziny, pełnionej funkcji, czy faktu, co jadł na śniadanie. Troy jako szczenię jest wesoły, rozgadany i niespełniony.
Znaki szczególne: Obroża...
Rodzice: Mamusia Leszczynka, Tatuś Bartuś
Ciąża: Nie dotyczy
Cieczka: nie dotyczy
Wysłany: 2011-01-05, 16:13   

Odprowadził wzrokiem Chanell i uśmiechnął się delikatnie. Ucieszył go delikatnie fakt, że Chanell po imieniu pożegnała tylko jego. To było miłe. Czuł się wyróżniony.
Wzruszył ramionami. Po co te krzyki?
- Nie wiem, czy byłyby w stanie nam... zaufać - powiedział ponuro. Objawiła się właśnie pesymistyczna część jego natury. Nie widział w tym rozwiązaniu sensu ani najmniejszej możliwośći powodzenia.

HP: 100 Doświadczenie: 55 Siła: 25 Sz: 4 Zr: 4 Zm: 5

Reisa 
Rekrut
Krawy zabójca

Wygląd: Czarna jak smoła wilczyca z czerwonymi oczami. Jej bok przeszywa czerwone znamię.
Rasa psa: Doberman
Charakter: Zła i wredna tylko dla nielicznych miła.
Znaki szczególne: czerwone znamię na boku
Rodzice: Error
Cieczka: 12-18
Wysłany: 2011-01-29, 19:08   

- Od razu na pewno nie, ale później? Kto wie.
Pesymistyczna? Ba! To na pewno nie pesymizm. Miałam dość kłócenia się o takie sprawy. Ja nie polityk tylko wojownik.
- No to do mam nadzieję nie zobaczenia.
Wybyłam.
z.t

http://oi54.tinypic.com/2hhng2v.jpg i mojego avcia co mam!
  HP: 100 Doświadczenie: 15 Siła: 5 Sz: 4 Zr: 4 Zm: 4

Odpowiedz do tematu