...:::Dogg life- poczuj zew przygody!:::... Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaskinia Artemidy
Autor Wiadomość
Artemida
Pies Alfa
Powiem babci! 8D

Wygląd: Nie wiesz, jak wygląda Border Collie? Jeśli już wiesz, to mogę Ci podać tylko jedną rzecz, która choć trochę odróżnia Artemidę od innych Border Collie- są to orzechowe oczy o baaardzo mocnym odcieniu. A reszta to typowy wygląd rasowego Bordera...
Rasa psa: Border Collie
Charakter: Stara się być miła dla psów ze swej bandy, chociaż życie ją dobrze nie doświadczyło. Dla psów z innych band jest szorstka, niemiła i okazuje swoją wyższość. Do tej pory nie wdawała się w bójki, szkoda jej na to czasu....
Znaki szczególne: Ja jestem tym znakiem...
Rodzice: Alicia i Dan
Ciąża: Nie
Cieczka: 18-24
Wysłany: 2010-10-09, 15:25   Jaskinia Artemidy

Opis później, nie mam dzisiaj czasu :d

~!~

Artemida przyszła tu na chwilkę. Położyła się na szeleszczącej ususzonej trawie i popatrzyła na pobliskie stalaktyty. Nudziła się przeogromnie. Jeszcze te wilki śmiały ją gonić! Po co?! Ona z SCS jest, aby ją gonić? Art zagłębiona w swych negatywnych emocjach usypia.

"Musisz odnaleźć nadzieję i nieważne, że nazwą ciebie głupcem."

"Najbardziej rozczula mnie ta agrafka. Najpierw uczą Cię celnie strzelać, a potem robić opatrunki z agrafką."
  HP: 98 Doświadczenie: 25 Siła: 10 Sz: 7 Zr: 7 Zm: 8

Lisa 
Łowca
Lisim swędem

Wygląd: Kremowo - złota młoda suczka średniej wielkości. Ma lekko pofalowaną, miękką sierść, ogon długi i puszysty. Uszy na końcówkach ciemniejsze, oczy ciemno brązowe. Podobno ma coś z jamnika, ale nie chce o tym słyszeć, nie lubi tej rasy.
Rasa psa: Kundelek
Charakter: Pochmurna, rzadko się uśmiecha, czasem nawet sarkastyczna. Nie lubi gdy ktoś wypomina jej błędy. Dla swojego stada stara się być w miarę miła, ale nie zawsze jej to wychodzi.
Znaki szczególne: Charakterystyczne uszy ciemniejsze na końcowkach
Rodzice: Rudy ojciec, rudy dziadek... Stella i Fart
Cieczka: 6-12
Wysłany: 2010-10-09, 15:35   

Zmęczona była bardzo, gdyż ciążył na niej obowiązek przyniesienia sarny. Nie wiedziała, gdzie szk przechowuje jedzenie, więc musiała je przynieść do Artemidy. Nie chciała jej zbudzić, jednak ciągnięcie sarny za sobą nie mogło odbywać się bezgłośnie. Doszła wreszcie i zajrzała do jaskini. Jest, na szczęście, nie miała siły jej szukać.
Ostatnio zmieniony przez Lisa 2010-10-26, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
  HP: 100 Doświadczenie: 38 Siła: 13 Sz: 4 Zr: 3 Zm: 5

Artemida
Pies Alfa
Powiem babci! 8D

Wygląd: Nie wiesz, jak wygląda Border Collie? Jeśli już wiesz, to mogę Ci podać tylko jedną rzecz, która choć trochę odróżnia Artemidę od innych Border Collie- są to orzechowe oczy o baaardzo mocnym odcieniu. A reszta to typowy wygląd rasowego Bordera...
Charakter: Stara się być miła dla psów ze swej bandy, chociaż życie ją dobrze nie doświadczyło. Dla psów z innych band jest szorstka, niemiła i okazuje swoją wyższość. Do tej pory nie wdawała się w bójki, szkoda jej na to czasu....
Wysłany: 2010-10-09, 15:40   

Artemida obudziła się. Matko, nie prześpi się dziś chyba ani trochę. Podniosła głowę i spojrzała na Lisę:
-Witaj, witaj, co cię do mnie sprowadza?-powiedziała, nie zauważając sarny. Była senna, więc jej wzrok skupił się tylko na Lisie. Artemida uśmiechnęła się mimo woli. Żeby komuś się tak chciało spać! Przecież to była tylko malutka przebieżka z adrenaliną w tle. Ale cóż, nawet Alfa nie potrafi sterować swoim zmęczeniem.

"Najbardziej rozczula mnie ta agrafka. Najpierw uczą Cię celnie strzelać, a potem robić opatrunki z agrafką."

Lisa 
Łowca
Lisim swędem

Wygląd: Kremowo - złota młoda suczka średniej wielkości. Ma lekko pofalowaną, miękką sierść, ogon długi i puszysty. Uszy na końcówkach ciemniejsze, oczy ciemno brązowe. Podobno ma coś z jamnika, ale nie chce o tym słyszeć, nie lubi tej rasy.
Charakter: Pochmurna, rzadko się uśmiecha, czasem nawet sarkastyczna. Nie lubi gdy ktoś wypomina jej błędy. Dla swojego stada stara się być w miarę miła, ale nie zawsze jej to wychodzi.
Wysłany: 2010-10-09, 15:43   

Lisa uśmiechnęła się. Zaraz wybudzi Artemidę, i to pożądnie, tym widokiem.
- Witaj. Przyniosłam to do ciebie, bo nie wiem gdzie przechowujemy jedzenie - Powiedziała miło po czym przyciągnęła sarnę bliżej Artemidy - Pomagała mi Brisa - wyjaśniła sprawiedliwie. Nie chciała się przechwalać, takie obowiązki miała po prostu jako Łowca.
Ostatnio zmieniony przez Lisa 2010-10-26, 20:53, w całości zmieniany 1 raz  
  HP: 100 Doświadczenie: 38 Siła: 13 Sz: 4 Zr: 3 Zm: 5

Artemida
Pies Alfa
Powiem babci! 8D

Wysłany: 2010-10-09, 15:52   

Artemida popatrzyła trochę żywszym wzrokiem. Najpierw ze zdziwieniem, a potem znów zrobiła się trochę senna.
-Cieszę się i gratuluję. Nie wiem... Pomyślimy, gdzie ją schować.-powiedziała powolnym głosem i, co najważniejsze, sennym. Artemida nie wyspana nie mogła zbytnio budować inteligentnych wypowiedzi.

Lisa 
Łowca
Lisim swędem

Wysłany: 2010-10-09, 16:00   

Uszanowała zmęczenie Artemidy, miała do tego prawo. Wycofała się z jaskini.
- To ja pójdę do siebie. Żegnaj - Powiedziała cicho i odeszła, żeby wreszcie mogła się przespać, o ile ktoś nie zakłóci jej znowu snu...

Artemida
Pies Alfa
Powiem babci! 8D

Wysłany: 2010-10-13, 21:49   

Jednak po chwili podniosła się z posadzki. Miała dość tej tępej bezczynności. Lepiej działać. Podeszła do wyjścia jaskini. W jej nozdrza wpłynął świeży podmuch wiatru. Niewątpliwie trzeba wyjść na ten świat, nawet, jeśli ma się pesymistyczny pogląd co do piękna tego świata. Trzeba skorzystać z ostatnich dni ciepła. Pomimo tego, że Art na pewno nie będzie zimno zimą, to jednak osoba ta wolała ciepłe, słoneczne dni. Miała wtedy lepszy humor, nawet rozmowy z uczestnikami jej szajki szły jej gładziej i sprawniej, ba, miała nawet z tego wielką przyjemność. Gdyby wgłębić się w tajniki duszy Artemidy, gdzieś poza jej świadomością tli się płomyk dawnego optymizmu, tej dawnej, wesołej suczki, która cieszyła się każdą chwilą i nie miała ochoty na szorstkość i inne tym podobne rzeczy. Ale wszystko się zmienia. Teraz trudno byłoby wyciągnąć dawny charakter Artemidy. Wszyscy, wszyscy ją skrzywdzili. Straciła zaufanie do wszystkich przez ludzi. Przez te nikczemne stworzenia, które potraktowały ją jak zabawkę, którą, gdy przestanie być wygodna, można wyrzucić do kosza. I właśnie tak się stało, gdy jej "właściciele" jechali na wakacje.
Ulubienica Artemidy, mała dziewczynka o imieniu Diana, patrzyła na nią swymi błękitnymi jak ocean oczyma z wielkim żalem. Coś ją gryzło. Nagle w samochodzie wybuchła:
"-Dlaczego musimy to zrobić?! Ja się nie zgadzam!!"
I rozpłakała się.
Artemida nie wiedziała, o co chodzi. Tylko z wielką ufnością przytuliła się do połyskującego od łez policzka Diany.
Wkrótce, jednak wszystko się wydało.
Zatrzymali się na postój. Dianie nie pozwolili wyjść z Artemidą na spacer. Została razem ze swą starszą siostrą w samochodzie, a pokrótce do uszu Art dobiegł odgłos płaczu. Po kilku krokach oswobodzili Artemidę z linki nazywanej przez ludzi smyczą. Biegała tak po lesie we wspaniałym humorze, gdy usłyszała odgłos odjeżdżającego samochodu.
Jej właściciele pojechali dalej.Bez niej.

I właśnie wtedy życie Artemidy legło w gruzach. Ale nie warto o tym wspominać. Artemida stojąc tak przy wejściu do swej groty wspominała zapłakane lico Diany. Kochała tą małą dziewczynkę całym sercem, tak jak ona ją. Nagle Artemida rozpłakała się. Dlaczego, dlaczego tak się stało? Dlaczego? Dlatego ta mała tak płakała podczas drogi! Bo ona jedyna ją kochała! Dla reszty rodziny była bezużyteczną zabawką! Po nagłym płaczu przyszło i nagłe uspokojenie. No cóż, tacy są ludzie- nie stali w uczuciach. Jedynie ta Diana ją kochała. Artemida wciąż widziała tą roześmianą twarz z mnóstwem piegów i jej złoto-rude włosy. Ale cóż jej przyjdzie z tego? Dorośli zadecydowali, nie pytając się o zdanie małej.
"-Nie będę płakać nad rozlanym mlekiem."- powiedziała sobie Artemida i cały czas, siedząc przy wejściu do swej groty, pochłaniała widoki gór.

Maroko 
Jamajka

Wygląd: Potężny, duży owczarek niemiecki. Kły ostre jak brzytwa, a siła ogromna. Jest brązowo ciemnawy, a ślepia ma żywo korzenne. Zawsze są takie tajemnicze i srebrzyste. Pazury ostre, przetną każdą skórę.
Rasa psa: Owczarek niemiecki
Charakter: Maroko jest indywidualistą, perfekcjonistą i przyjacielem prawa. Broni wszystkich i walczy za stado. Wszystkie jego atuty zdolności zawsze się przydadzą. Jest silny, bezlitosny, dla rówieśników wyrozumiały.
Znaki szczególne: Szeroka i długa blizna przecinająca jego prawe oko, nie powodowała ślepoty.
Rodzice: Ojciec: Sasha | Matka: Bilijau | Brat: -
Cieczka: nie dotyczy
Wysłany: 2010-12-12, 15:38   

Po chwili do legowiska wstąpił dumnie wielki Maroko. Stanął przed alfą i powiedział:
- Witam. Jestem Maroko, i dołączyłem niedawno do waszego stada. Czy rozpocznę szkolenie? -odchrząknął i rozciągnął się. Miał oczywiście wysunięte kły, a oczy świeciły się w tej strasznej ciemności.

HP: 100 Doświadczenie: 15 Siła: 5 Sz: 5 Zr: 3 Zm: 4

Odpowiedz do tematu