...:::Dogg life- poczuj zew przygody!:::... Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Ciemny tunel
Autor Wiadomość
Bystra 
Pies Alfa
Niebotycznie!

Wygląd: Wysoka, szczupła suczka. Ma długą, gładką, lśniącą, czekoladowej sierść i głębokie błękitne oczy.
Rasa psa: Flat Coated Retriever Wątrobiany
Charakter: Pełna energii i zapału, żywiołowa i pomysłowa. Uwielbia towarzystwo, jest uprzejma i przyjazna. Cieszy się życiem i służy pomocą. Jej wesołość i optymizm jest zaraźliwy. Niestety, ma jedną wadę... szybko się denerwuje. Próbuje to opanowywać.
Znaki szczególne: Niezwykłe głębokie błękitne oczy
Rodzice: Sopel i Jessica (Jessi)
Ciąża: Nie
Cieczka: 1-6
Wysłany: 2010-09-25, 09:06   Ciemny tunel

Wejście do lasu nie jest możliwe, gdyż na obrzeżach drzewa rosną bardzo blisko siebie, albo są zarośnięte kłującymi krzewami. Z jednej strony jednak dałoby się wejść z łatwością, gdyby ktoś się odważył. Jest to ciemny, długi tunel, którego końca nie widać, ale z pewnością znika gdzieś w lesie. Tunelem są po prostu drzewa, rosnące koło siebie i stykające się na górze gałęziami, zasłaniając promienie słoneczne. Niezbyt przyjemne miejsce.

''Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..''
  HP: 100 Doświadczenie: 15 Siła: 5 Sz: 7 Zr: 10 Zm: 5

Aqua 
Posłaniec Wiatru
Plamki!

Wygląd: Wysoka, zgrabna suczka. Ma oczy o mocnym odcieniu kontrastujące z czekoladowymi cętkami. Trochę chaotyczne rozmieszczenie plamek, ogon długi i miękki.
Rasa psa: Dalmatyńczyk Czekoladowy
Charakter: Mieszanka wybuchowa, czasem tak, czasem siak.
Znaki szczególne: Kropki, kropki, kropki
Cieczka: 24-30
Wysłany: 2010-11-02, 15:13   

Stała, patrząc na tunel obojętnym wzrokiem. Jeszcze nie była w tych stronach, ale najwyraźniej nie było tu nic ciekawego. Ziewnęła i usiadła. Mimo wszystko nie chciała jeszcze odchodzić, nawet to ponure miejsce miało swój urok.

Tyle plamek i wszystkie moje! <3
  HP: 100 Doświadczenie: 15 Siła: 5 Sz: 10 Zr: 4 Zm: 4

Brisa 
Strażnik

Rasa psa: Owczarek Belgijski Tervueren
Cieczka: 12-18
Wysłany: 2010-11-02, 15:16   

Przybiegła lekkim truchtem z wysoko uniesioną głową. Nie zwróciła uwagi na las, szła jedynie za znajomym zapachem. Uniosła głowę widząc dalmatynkę.
- Aqua? - Zapytała niepewnie. Tych cętek nie można z nikim pomylić, ale miała wątpliwości, gdyż dawno nie widziała przyjaciółki. Teraz przełknęła ślinę widząc las, lecz obecność suczki dodawała jej niejakiej odwagi.
  HP: 95 Doświadczenie: 21 Siła: 6 Sz: 5 Zr: 4 Zm: 5

Aqua 
Posłaniec Wiatru
Plamki!

Wygląd: Wysoka, zgrabna suczka. Ma oczy o mocnym odcieniu kontrastujące z czekoladowymi cętkami. Trochę chaotyczne rozmieszczenie plamek, ogon długi i miękki.
Wysłany: 2010-11-02, 15:29   

- Brisa! - Zawołała, zwracając błękitne oczy ku Tervuerence. Uśmiechnęła się przyjaźnie, poznając ją od razu. Bez wahania podeszła do niej i trąciła nosem.
- Tak dawno się nie widziałyśmy! Szk, nie prawdaż? Ja ci dam jeśli wybrałaś inne stado! - Zagroziła radośnie, ciesząc się ze spotkania z przyjaciółką ze szczenięctwa. Razem zawsze bawiły się na łąkach za miastem, wspominała to na prawdę miło. Rozstały się nagle i niespodziewanie. Nie mogła uwierzyć, że znowu się spotkały.

Brisa 
Strażnik

Wysłany: 2010-11-02, 15:33   

- Oczywiście! Nawet jestem strażniczką. A ty? - Zapytała, merdając puszystym ogonem. Usiadła z lśniącymi oczami.
- Podoba ci się to miejsce? - Spytała z wahaniem, patrząc na tunel. Nie chciała się przyznać, ale czuła się tu nieswojo. Na szczęście z Aquą nie musiała się obawiać, ufała tej suczce, w końcu znały się tak długo. Dlatego właśnie zastanawiała się, jaką mogła zdobyć rangę.

Aqua 
Posłaniec Wiatru
Plamki!

Wysłany: 2010-11-02, 15:38   

- Gratulacje! Ja jestem posłańcem wiatru - Dodała, udając skromność, gdyż była ze swej rangi na prawdę dumna. Nie sądziła wcześniej, że uda jej się ją zdobyć, ale teraz była pewna, że jest do tego najodpowiedniejsza, a bieganie stało się jej pasją. Uwielbiała czuć wiatr w uszach.
- Ale, ale, słyszałam, że byłaś na polowaniu z niejaką Lisą? Co upolowałyście? Kto to Lisa? - Zainteresowała się teraz.

Brisa 
Strażnik

Wysłany: 2010-11-02, 15:45   

- Na prawdę? To cudownie! - Ucieszyła się. Przez chwilę zawahała się, czy sama nie chciałaby mieć takiej rangi. Po chwili pokiwała przecząco głową, najlepiej wychodziło jej stróżowanie. Może nie było to interesujące zajęcie, ale nie dla kogoś z bujną wyobraźnią. Wtedy mogła wyobrażać sobie różne rzeczy. Czasem czuła się senna, ale lubiła swoją rangę. Napawała też satysfakcją.
- Tak, sarnę... Ale to bardziej zasługa Lisy niż moja - Dodała, myśląc o kremowej suczce z którą współpracowała. Co o niej można powiedzieć?
- Lisa jest łowcą, jest w tym bardzo dobra. Nie jest rasowa, ale w czym to szkodzi? - Dodała, przypominając sobie rozmowy ludzi na ten temat, kiedy udało jej się ich podsłuchać. Wszyscy chcieli mieć rasowe psy, a kundelków nie. Do tej pory zastanawiała się, dlaczego?

Aqua 
Posłaniec Wiatru
Plamki!

Wysłany: 2010-12-31, 18:55   

Pokiwała głową.
- Może się przejdziemy...? - Zaproponowała niepewnie. Nie chciała się przyznać, ale czuła się nieswojo w tym miejscu. Zaczęła chodzić tam i z powrotem. Ciągle miała przeczucie, że powinny teraz znajdować się gdzieś indziej...

Brisa 
Strażnik

Wysłany: 2010-12-31, 18:58   

Popatrzyła na nią zdziwiona, ale ostatecznie zgodziła się.
- Dorze. Chodźmy, zanim zapadnie zmrok - Powiedziała i ruszyła w przeciwną stronę. Była pewna, że Aqua idzie za nią.
- Może pójdziemy nad rzekę Joie? - zaproponowała odwracając się.
[nmjt]

Odpowiedz do tematu